WIETNAM - zwiedzanie : X 2019 (13 dni) - ZAPISY

NAJNOWSZA IMPREZA
nszzzusadmin
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: 12 lip 2013, 13:22

WIETNAM - zwiedzanie : X 2019 (13 dni) - ZAPISY

Postautor: nszzzusadmin » 18 paź 2018, 21:08

Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność ”O/ZUS w Gdańsk otrzymuje oferty różnych biur
turystycznych dot. kolonii dla dzieci, obozów dla młodzieży oraz wyjazdów turystycznych, które na prośbę pracowników - członków związku i ich rodzin przekazujemy.

Magiczny Wietnam

Podróż przez niezwykle miejsca Wietnamu. Wizyta w bajecznej zatoce Halong i w spokojnym Mai Chau. Następnie zwiedzanie uroczego Hoi An i wizyta w wielkomiejskim Sajgonie.

Termin : październik 2019 (dokładny termin zostanie podany po pojawieniu się taryf lotniczych na 2019)

ZDJĘCIA W ZAŁĄCZNIKU

Dzień 1-2 WARSZAWA - HANOI przylot
Zbiórka na lotnisku w Warszawie a następnie przelot na lotnisko w Hanoi.Przyjazd do hotelu i zakwaterowanie. Wieczorem spacernad Jezioro Zwróconego Mieczapo wąskich i zatłoczonych uliczkach Starego Miasta. Kolacja powitalna w restauracji Highway 4 ze znakomitymidaniami kuchni wietnamskiej. Nocleg w hotelu Hanoi Impressive 3* http://impressivehotel.com/lubpodobnym.
Dzień 3 HANOI
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu o 08:00 wycieczka miejskapo największych atrakcjach Hanoi. Początek w kompleksie Ho Chi Minha, gdzie znajduje się słynne mauzoleum legendarnego przywódcy Wietnamu. Następnie wizyta pod pałacem prezydenckim i zwiedzanie tzw. pagody na jednej nóżce. Dalej wizyta w malowniczo położonej pagodzie Tran Quoc nad Jeziorem Zachodnim skąd przejazd do tzw.Świątyni Literatury, czyli najstarszego uniwersytetu w kraju i jednego z symboli wietnamskiej stolicy. Po lunchu w lokalnej restauracji serwującej słynne danie Bun Cha godzinna przejażdżka na rikszach rowerowych po uliczkach starego miasta. Na koniec dnia czas na wizytę na targu Dong Xuan lub jakakolwiek inna wersja – do ustalenia z pilotem w ciągu wycieczki. Nocleg w hotelu Hanoi Impressive 3* http://impressivehotel.com/lubpodobnym
Dzień 4 HANOI – MAI CHAU– PU LUONG
Śniadanie w hotelu. Następnie ok 07:30 przejazdokoło 4,5 godzin na prowincję, do położonej wśród gór wioski Pu Luong w pobliżu Mai Chau. Obszar ten położony jest na uboczu głównych dróg, a główna dolina rzeczna pokryta polami ryżowymi ograniczona jest stromymi ścianami gór. Wczasie przejazdu przystanek na lokalnym targu, a dalej w punkcie widokowym. Po dotarciu do wioski lunch, aby posilić się przed wycieczką lekkim trekkingiem (ok 6km) pośród pól ryżowychi malutkich wiosek. Zabudowa w tutejszych wioskach to tradycyjne, budowane na palach wysokie domy. W czasie wycieczki będzie możliwość podglądania lokalnych rolników i fotografowania pięknego krajobrazu pól ryżowych. Kolacjaw obiekcie, nocleg w Pu Luong Eco Garden, bungalow z wiatrakiem. Jest to przepięknie położony obiekt, do którego dojazd wydaje się ekspedycją do serca dżungli aby znaleźć się w oazie spokoju z basenem infinityhttp://www.puluongecogarden.com/
Dzień 5 PU LUONG – HANOI (B/L/-)
Śniadanie w obiekcie. Po śniadaniu przejazd minivanem do odlegjelszej części wioski gdzie można zobaczyć więcej detali dotyczących uprawy ryżu, poznać sposób nawadniania pól ryżowych i przyjrzeć się miejscowym mieszkańcom. Na koniec krótki spływ po rzece na bambusowej tratwie. W południe powrót do obiektu, czas na wykwaterowanie się i lunch. Przejazd powrotny do Hanoi, gdzie powrót ok 19:00. Nocleg w hotelu Hanoi Impressive 3* http://impressivehotel.com/lubpodobny.
Dzień 6 HANOI – ZATOKA HALONG
Po śniadaniu odbiór z hotelu ok. godziny 08.15 przejazd busem ok 4 godziny w kierunku zatoki Halong, jednego z przyrodniczych cudów świata. Po dotarciu do zatoki Halong wejście na pokład łodzi. Zakwaterowanie w kabinach, lunch w restauracji na pokładzie, a w tym czasie łódź płynie przez zatokę gdzie ponad 1800 skalistych wysepek z pionowymi klifami wystaje z morza. Popołudniowa wizyta w jaskini lub pływanie na kajakach po zatoce, albo po prostu odpoczynek w kabinach. Wieczorem kolacja na pokładzie. Nocleg na pokładzie łodzi ViolaCruise 4* http://www.violacruisehalong.com/lub podobnej.
Dzień 7 ZATOKA HALONG – HANOI – SAIGON
Śniadanie na pokładzie. Następnie kontynuacja programu rejsu. Przed południem opuszczenie pokładu i przejazd powrotny na lotnisko w Hanoi skąd przelot do Sajgonu (Vietnam Airlines, klasa ekonomiczna, bagaż 20kg). Z lotniska odbiór i transfer do hotelu. Nocleg w Sanouva Hotel 3* http://www.sanouvahotel.com/en/main.htmllub podobnym.
Dzień 8 SAIGON – BEN TRE – SAIGON
Śniadanie. Następnie odbiór z hotelu i ok. godziny 07:30 wycieczka do Delty Mekongu. Przejazd około 2,5 h do prowincji Ben Tre słynącej z wszechobecnych palm kokosowych i sieci małych kanałów wodnych. Po dotarciu na miejsce spotkanie rejs przez tropikalną scenerię kanałów obsadzonych palmami. W czasie rejsu przystanki się w takich miejscach jak m.in. tradycyjna cegielnia z niesamowitymi piecami w kształcie ula, ogród rodzinny z tropikalnymi owocami, warsztat produkujący cukierki kokosowe. Następnie przejazd miejscową rikszą motorową (Xe Loi) na pyszny lunch z lokalnymi specjalnościami. Po lunchu małą łodzią wiosłową rejs przez najmniejsze kanały i po kolejnej przesiadce powrót na brzeg oraz przejazdpowrotny do Sajgonu. W Sajgonie zwiedzanie kolonialnych zabytków – budynku Poczty Głównej, Katedry Notre Dame (z zewnątrz), oraz obejrzenie budynków opery i ratusza miejskiego. Nocleg w Sanouva Hotel 3* http://www.sanouvahotel.com/en/main.htmllub podobnym.
Dzień 9 SAIGON – MUI NE
Sniadanie w hotelu. O 09:30 wykwaterowanie i przejazd do Mui Ne (ok. 4,5h). Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w Mui Ne Aroma Beach Resort & Spa 4* (bungalowyseaview) http://aromabeachresort.com.vn/lub podobnym.
Dni 10-12 MUI NE
Śniadania w hotelu. Dzień wolny na wypoczynek. Nocleg w Mui Ne Aroma Beach Resort & Spa 4* (bungalowy seaview) http://aromabeachresort.com.vn/lub podobnym.
Dzień 13 MUI NE –SAIGON
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Sajgonu(przejazd ok 4,5h). W Sajgonie chwila czasu na zakupy na bazarze lub w centrum handlowym, wizytę w spa lub kolację. Wieczorem transfer na lotnisko*.
*W przypadku wylotu porannego przejazd do Sajgonu dzień wcześniej i nocleg w hotelu w Sajgonie.
Lądowanie w zależności od rozkładu w dniu 13 lub 14.

UWAGA :
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt : 7.799 pln od osoby / ilość Uczestników 10-19
Koszt : 6.699 pln od osoby / ilość Uczestników od 20


Zniżki :
1 dziecko na dostawce do lat 12 oraz dostawka dla 3 osoby dorosłej – na zapytanie


Cena zawiera :
- przelot na trasie Warszawa- Hanoi-Sajgon-Warszawa oraz lot wewnętrzny Hanoi-Sajgon (koszt przelotu na poziomie 2700 pln/os, w cenie bagaż podręczny oraz rejestrowany),
-realizację programu wraz z transportem samochodami, rikszami, łodziami oraz autokarami,
- zakwaterowanie w hotelach 3* podczas zwiedzania oraz w hotelu 4* podczas wypoczynku oraz 4* łodzi podczas rejsu(pokoje 2- osobowe),
- wyżywienie zgodnie z programem: śniadanie- 11, lunch-6, kolacja-3 ,
- opiekę polskojęzycznego zgodnie podczas trwania całego wyjazdu*,
-opiekę anglojęzycznych przewodników podczas zwiedzania,
- ubezpieczenie KL i NNW,

Cena nie zawiera :
- biletów wstępu oraz obowiązkowych przewodników lokalnych i innych wydatków wynikających z programu w wysokości ok. 400 USD /os (płatne pilotowi na miejscu),
-napoi do posiłków,
-zwyczajowych napiwków ok. 5 USD/os/dzień,
- opcjonalnych wycieczek i atrakcji,
- wydatków natury osobistej,
-promesy wizowej do Wietnamu w cenie 115 PLN/os ( cena podana z pośrednictwem Yobboo) Stamping Fee na lotnisku -25 USD/os
-ewentualnych dopłat do dodatkowych ubezpieczeń tj. od chorób przewlekłych oraz rezygnacji.

*W przypadku mniejszej ilości chętnych proponujemy obsługę pilota przebywającego na miejscu w Wietnamie.

Oferta na potwierdzenie. Data wyjazdu ze względu na odległy termin może ulec zmianie.Koszty mogą być różne w przypadku różnych lotnisk wylotowych, oferta została skalkulowana na wylot z Warszawy. Oferta skalkulowana dla min. 10 Uczestników.

Dopłata "podróżujący samotnie" –w trakcie potwierdzania
Uczestnicy kwaterowani będą w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką (w miarę dostępności tego typu pokoi).
W przypadku osoby zapisującej się na wycieczkę bez osoby towarzyszącej konieczne jest uregulowanie dopłaty do „podróżujący samotnie”.
Opłata ta zostanie zwrócona w przypadku znalezienia osoby tej samej płci i zakwaterowania Uczestnika razem z Nim/ą w pokoju.
W przypadku nie znalezienia takiej osoby Uczestnik otrzyma pokój 1-osobowy.Ostateczna wersja zakwaterowania zostanie uregulowana na dzień przed wyjazdem ( w szczególności dotyczy dopłat do podróżujący samotnie). Środki można wykorzystać na opłaty za wycieczki fakultatywne/obowiązkowe opłaty.

Harmonogram wpłat :
Dla 10-19 osób
30.11.2018 – 1049 pln
20.12.2018 – 20.08.2019 ( 9 rat)–750 pln
Po zebraniu się 20 chętnych prześlemy Państwu aktualizację.

Zgłoszenia ( imię i nazwisko wraz z datą urodzenia, adresem zameldowania, nr telefonu
służbowego i prywatnego oraz pesel)
proszę przesyłać
na skrzynkę email (zewnętrzną internetową) : komisja@nszzzus.pl lub na nasze maile
(służbowe) oraz równocześnie na skrzynkę email Organizatora: zusgdansk@yobboo.pl
Załączniki
Zdjecia Wietnam.docx
(1.12 MiB) Pobrany 107 razy

Wróć do „NAJNOWSZA IMPREZA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości