Tajlandia i Kambodża - objazd i wypoczynek :12-25.11.2018 ZAPISY

NAJNOWSZA IMPREZA
nszzzusadmin
Administrator
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2013, 13:22

Tajlandia i Kambodża - objazd i wypoczynek :12-25.11.2018 ZAPISY

Postautor: nszzzusadmin » 14 wrz 2017, 11:58

Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność ”O/ZUS w Gdańsk otrzymuje oferty różnych biur
turystycznych dot. kolonii dla dzieci, obozów dla młodzieży oraz wyjazdów turystycznych, które na prośbę pracowników - członków związku i ich rodzin przekazujemy.

Tajlandia i Kambodża - objazd i wypoczynek

Termin : 12-25.11.2018

14 dni

Wylot : Warszawa-Okęcie

Szczegóły lotu:

12.11 Warszawa-Frankfurt - 17:10-19:05
12.11 Frankfurt - Bangkok - 21:20-14:00
24/11 Bangkok - Frankfurt - 23:55-05:25
24/11 Frankfurt - Warszawa - 09:25 - 10:40
- przewoźnik Lufthansa

Program wyjazdu

Bangkok-Rzeka Kwai-Pattaya-Angakor Wat-Koh Chang
Dzień 1 - 12.11.2018Spotkanie z Pilotem na lotnisku w Warszawie a następnie przelot do Bangokoku zgodnie z powyższym rozkładem.
Dzień 2 - 13.11.2018 Prosto z lotniska pojedziemy do hotelu. Wieczorem proponujemy opcjonalnie dla Państwa ekskluzywną kolację na statku spacerowym po rzece Chao Phraya (dodatkowo platna ok. 50 USD/os) Po rejsie powrót do hotelu, a chętni mogą zostać w centrum na spacer po ulicy Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.
Dzień 3 - 14.11.2018 Zaraz po śniadaniu czeka nas wycieczka, podczas której zapoznamy się z najważniejszymi zabytkami stolicy Tajlandii, znanymi, jako „Klejnoty Bangkoku”. Są to przede wszystkim obiekty sakralne, takie jak słynna z olbrzymiego posągu złotego Buddy świątynia Wat Traimit. W olbrzymim kompleksie świątynnym Wat Phra Kheo będziemy podziwiać niezwykłą statuę Szmaragdowego Buddy. Następnie skierujemy się w stronę Wielkiego Pałacu, który od lat zachwyca turystów swoją architekturą. Naszej uwadze nie umknie również Wat Po – najstarsza buddyjska świątynia królewska w Bangkoku, która słynie z ogromnego posągu leżącego Buddy. Po zwiedzeniu świątyń odbędzie się rejs łodzią długo rufową po rzece Chao Phraya oraz po sieci kanałów prawobrzeżnej części miasta. Z perspektywy pokładu miasto i życie jego mieszkańców prezentuje się bardzo egzotycznie. Po wielu atrakcjach zwiedzania odpoczniemy w największej fabryce wyrobów jubilerskich w Bangkoku. Obejrzymy krótki film po polsku o tajskim przemyśle jubilerskim, po czym zapoznamy się z procesem tworzenia gotowych wyrobów i zrelaksujemy się przy kawie w przytulnej kawiarni. Następnie powrót do hotelu lub przejazd do jednego z kompleksów handlowych Bangkoku. Jako atrakcję wieczornej części dnia proponujemy Państwu kolacje w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (dodatkowo płatna ok. 40 USD/os), skąd roztacza się niesamowita panorama na cala metropolię.
Dzień 4 - 15.11.2018
Tego dnia czeka nas wycieczka za miasto – celem wyprawy będzie dolina Rzeka Kwai w prowincji Kanchanaburi. Po dniu spędzonym w atmosferze atrakcji znajdzie się wizyta na plantacji palm kokosowych, a także na targu wodnym Damnoen Saduak, gdzie będą Państwo mieli możliwość sami potargować się z pokładu łódki. Po targu wodnym, będziemy mieli okazje by zobaczyć farmę węży oraz zapoznać się z niezwykłymi umiejętnościami treserów (dodatkowo płatne ok. 10 USD/os) Odwiedzimy także Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego, w którym tajscy artyści wytwarzają niezwykłe przedmioty z drewna tekowego. Następnie udamy się w okolice rzeki Kwai, a każdy z Państwa będzie mógł przejść się po słynnym moście. Po obiedzie w położonej na wodzie restauracji odwiedzimy wioskę słoni, gdzie za dodatkową opłatą (dodatkowo płatne ok 30-50 USD/os) będziemy mogli przekonać się, jak niezwykłym doświadczeniem jest podróżowanie na grzbiecie tych wielkich ssaków. W dalszej części programu odwiedziny jaskinię Tham Krasae, w której mieści się posąg Buddy oraz przejdziemy się po drewnianym wiadukcie tworzącym słynną „kolej śmierci”. Następnie czeka nas podróż łodzią w górę rzeki Kwai. Celem będzie położony na tratwach Resort, gdzie spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Przed pójściem spać serwujemy Państwu kolację oraz proponujemy udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (dodatkowo płatne koszt ok. 5 USD/os) Nocleg w River Kwai Jungle Rafts.
Dzień 5 - 16.11.2018
Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wybierzemy się do prawdziwej, tropikalnej dżungli oraz do wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu możliwość spłynięcia Rzeką Kwai w kapokach (niezapomniana przygoda, dla wszystkich, którzy nie boja się wody). Następnie udamy się do Parku Narodowego Erewan, gdzie będzie można podziwiać jedne z najpiękniejszych wodospadów Tajlandii. Po obiedzie w lokalnej restauracji udamy się do Pattaya. Nocleg w Pattaya.
Dzień 6 - 17.11.2018
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu czas wolny z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Dodatkowo tego dnia zaprosimy Uczestników do zwiedzania przepięknego Ogrodu Botanicznego Noong Nooch.
Dzień 7 - 18.11.2018
Wczesnym rankiem opuścimy hotel, a celem naszej podróży będzie sąsiadująca z Tajlandią Kambodża. Granicę przekroczymy w Poi Pet (z Bangkoku do przejścia granicznego jest około 4-4,5 godziny jazdy samochodem 320 km; z Poi Pet do Siem Reap podróż potrwa około 2,5-3 godziny - do przejechania mamy zaledwie 150 km) Wjazd na teren Kambodży możliwy jest po załatwieniu wizy. Niezbędne będzie także zdjęcie paszportowe. Po dotarciu do Siem Reap czeka nas wycieczka łodzią na ogromne jezioro Tonle Sap, gdzie możemy zobaczyć ciężkie życie lokalnych mieszkańców w pływających wioskach lub w wioskach budowanych na wysokich palach. Przejazd do hotelu na zakwaterowanie. Wieczór polecamy spędzić na popularnej ulicy Pub Street, niedaleko nocnego rynku. Nocleg w hotelu.
Dzień 8-19.11.2018
Najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży jest niewątpliwie ukryty w dżungli Angkor Wat, gdzie znajduje się słynny, chociaż bardzo zrujnowany przez siłę dżungli, a także wielu rabusiów kompleks miejski i świątynny. Khmerska architektura imponuje swym rozmachem i monumentalizmem, o czym przekonacie się Państwo sami. Zwiedzając Angkor- obejrzymy kompleks miejski Angkor Thom, z niezwykła świątynią Bayon, świątynię Ta Phrom, która w dalszym ciągu porośnięta jest przez dżunglę oraz perłę architektury Khmerskiej, Na zakończenie programu odwiedzimy wspaniały kompleks Angor Wat oraz pójdziemy zobaczyć zachód słońca ze szczytu świątyni ma górze Phnom Bakeng (Uwaga: wizyta na Phnom Bakeng jest uzależniona od warunków i zezwolenia lokalnych władz). Powrót do Siem Reap na nocleg. Fakultatywna kolacja w lokalnej restauracji z pokazem Khmerskich tańców (dodatkowo płatna ok. 15 USD/os).
Dzień 9 - 20.11.2018
Rano po śniadaniu transfer na granicę z Tajlandią. Po przekroczeniu granicy jedziemy na Koh Chang, dokąd dotrzemy w godzinach popołudniowo-wieczornych.
Dzień 10-13 ( 21-24.11.2018)
Pobyt na Koh Chang, a następnie 13 dnia transfer na lotnisko BKK i powrót do Polski. Lądowanie w Polsce 25.11.2018.

Cena zawiera :
• przelot na trasie Warszawa-Bangkok-Warszawa,
• noclegi w pokojach 2,3-osobowych w hotelach 3* oraz 4* podczas pobytu na Koh Chang,
• zwiedzanie zgodnie z programem (bez biletów wstępu),
• wyżywienie w formie śniadań oraz 2 lunchy i 2 kolacji,
• transfer lotnisko-hotel-lotnisko oraz wszystkie transfery, przejazdy wynikające z programu,
• opiekę pilota oraz lokalnych przewodników tam gdzie jest to konieczne ,
• ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie zawiera :
• biletów wstępu oraz obowiązkowych przewodników lokalnych i innych wydatków wynikających z programu w wysokości ok.300 USD/os (płatne pilotowi na miejscu),
• dopłaty do pokoju 1-os w kwocie 1900 pln,
• opłaty za wizę kambodżańską ok. 50 USD/os (płatne pilotowi na miejscu),
• zwyczajowych napiwków dla kierowców i przewodników – ok. 40 USD od osoby(płatne pilotowi na miejscu),
• dodatkowych ubezpieczeń,
• wydatków osobistych,

Koszt : 6.519 pln/ os dorosła

Zniżki dla dziecka - 250 pln

WAŻNA INFORMACJA :

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji w wysokości - ubezpieczenie to można zakupić jedynie w momencie zapisywania się na wyjazd/wpłacania pierwszej raty :


3,2% wartości imprezy (20% udział własny) lub 3,8% wartości imprezy (refundacja 100%).
Uwaga: osoby z chorobami przewlekłymi powinny wykupić rozszerzenie standardowego.
Koszt takiego ubezpieczenia to 6 pln/os dzień/ kierunki europejskie oraz 9 pln/os/dzień/ pozostałe kierunki.

Oferta na potwierdzenie. Data wyjazdu ze względu na odległy termin może ulec zmianie .Koszty mogą być różne w przypadku różnych lotnisk wylotowych, oferta została skalkulowana na wylot z Warszawy. Oferta skalkulowana dla min. 14 Uczestników.

Uczestnicy kwaterowani będą w pokojach 2-osobowych lub 2-osobowych z dostawką.
W przypadku osoby zapisującej się na wycieczkę bez osoby towarzyszącej konieczne jest uregulowanie dopłaty do „podróżujący samotnie”.
Opłata ta zostanie zwrócona w przypadku znalezienia osoby tej samej płci i zakwaterowania Uczestnika razem z Nim/ą w pokoju.W przypadku nie znalezienia takiej osoby Uczestnik otrzyma pokój 1-osobowy.Ostateczna wersja zakwaterowania zostanie uregulowana na dzień przed wyjazdem ( w szczególności dotyczy dopłat do podróżujący samotnie). Środki można wykorzystać na opłaty za obowiązkowe opłaty płatne pilotowi.

Dopłata "podróżujący samotnie" –1800 PLN

Zgłoszenia ( imię i nazwisko wraz z datą urodzenia, adresem zameldowania, nr telefonu
służbowego i prywatnego oraz pesel) proszę przesyłać
na skrzynkę email (zewnętrzną internetową) : komisja@nszzzus.pl lub na nasze maile
(służbowe).


Nr konta bankowego biura turystycznego oraz płatności w ratach zostaną przesłane wszystkim
zgłaszającym się.

Harmonogram wpłat :
Do 20.10.2017 –469 pln
15.11.2017-30.09.2018 – 550 pln (11 rat)
Załączniki
tajlandia12.jpg
tajlandia12.jpg (45.46 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia11.jpg
tajlandia11.jpg (37.43 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia10.jpg
tajlandia10.jpg (44.18 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia9.jpg
tajlandia9.jpg (20.46 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia8.jpg
tajlandia8.jpg (37.77 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia7.jpg
tajlandia7.jpg (39.16 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia6.jpg
tajlandia6.jpg (39.76 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia5.jpg
tajlandia5.jpg (28.91 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia4.jpg
tajlandia4.jpg (22.45 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia3.jpg
tajlandia3.jpg (29.1 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia2.jpg
tajlandia2.jpg (41.34 KiB) Przejrzano 1272 razy
tajlandia1.jpg
tajlandia1.jpg (31.24 KiB) Przejrzano 1272 razy

Wróć do „NAJNOWSZA IMPREZA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość